8 Čvn 2018

Uspořádali jsme Dny orientace v přírodě

Posted by Kamil

Ve středu 6. června v odpoledních hodinách jsme v rámci celoměstské akce „Ústí nad Orlicí – Město v pohybu 2018″ uspořádali orientační běh pro veřejnost, opět s přídomkem Dne orientace v přírodě. Jako centrum jsme znovu zvolili prostor u rybníčku ve Wolkerově údolí, běhalo se po loukách i v okolních lesících, běžci zavítali i do městské zástavby či mezi garáže. Bylo to tedy poměrně pestré. Orientační běh si vyzkoušelo necelých 80 zájemců, kteří startovali ve třech kategoriích (HDR – rodiče s dětmi, začátečníci, elita). Zúčastnili se jak místní, tak zástupci okolních oddílů. Panovalo dosti teplé počasí, ale to jsme si v těchto dnech už tak nějak zvykli.

V elitní kategorii startovalo 25 závodníků, vítězství si z Ústí odvážel Tomáš Locker, druhý byl Daniel Locker a třetí místo obsadil Vojtěch Doleček. Výsledky jsou k nahlédnutí zde (.pdf) a ke stažení zde (.xlsx).

Děkujeme všem za hojnou účast, městu Ústí nad Orlicí za ceny pro dětské závodníky a věříme, že nám zachováte přízeň i v dalších ročnících.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: