29 Zář 2014

Orlická liga v Knapovci, Sokolení v Kerharticích

Posted by Kamil

První říjnový týden je poměrně pestrý na orienťácké akce, obě proběhnou v okrajových částech Ústí nad Orlicí, neboť ty zatím byly orientačním během zcela nepolíbené. Nejprve ve středu 1. října uspořádáme 7. kolo letošního ročníku Orlické ligy. Centrum bude v Knapovci, běhat se bude na zbrusu nové výukové mapě Sluneční rybník. Více informací včetně délek jednotlivých tratí na stránkách Orlické ligy. Start od 16:00.

NEW!!! Tak Orlická liga je úspěšně za námi! V šesti kategoriích se jí zúčastnilo necelých padesát zájemců z Ústí i blízkého okolí. Největší konkurence byla v nejmladší kategorii HD10 (13) a Elitě (20). Tu opanovala Simona Chládková, čímž za sebou nechala celou řadu kvalitních (mužských) závodníků (namátkou Lešťu, Starouše, Matyáše či Romana Moskvu). Děkujeme všem za účast! Výsledky jsou zde.

A poté bude náš sport nabídnut v neděli 5. října v Kerharticích do nabídky možných aktivit v rámci akce Sokolení. Připraveny budou dvě jednoduché tratě, začátek ve 14:00. Dále bude možno vyzkoušet například hod oštěpem, střelbu ze vzduchovky či se vyřádit na skákacím hradu. Více informací zde.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: