5 Říj 2014

12. kolo VčP – nová vlajka a pobodaný Bárt

Posted by Kamil

Dvanácté kolo Východočeského poháru se do análů klubu zapíše hned několika zajímavostmi – premiéru si odbyla nová klubová vlajka, Bárta pobodali agresivní sršni, naši nejmladší závodníci několikrát vystoupali na stupně vítězů a … postřehy poprvé (a zcela dobrovolně) sepsala Elis. Můžete se začíst.

V sobotu 4. října se konalo 12. kolo Východočeského poháru v Dolním Javoří. Les nebyl mokrý, takže se běhalo dobře, kamenná pole a mechem pokryté skalky však své kouzlo neopomněly připomenout. Na tomto závodě KUO představilo svou novou maxi vlajku, na kterou se všichni hodnou dobu těšili. Nový nepřítel orientačních běžců opět zaútočil. Sršni. Jako jediný z klubu se stal jejich obětí Bárt, který dostal po doběhu injekci horší než samotných pět žihadel. Na místo přiletěl vrtulník, dorazily čtyři sanitky a hasičské auto – není se čemu divit, po zkušenostech z minulých závodů nelze brát takový útok na lehkou váhu. Potom bylo hnízdo zlikvidováno hasiči.

Naše drobotina předvedla vskutku excelentní výkon. Elis (D12D) – 1. místo, Marky (D14D) – 1. místo, Honza (H12D) – 3. místo a Viki (D10C) skončila na pátém místě. Ale ani Terka (D10N) neskončila špatně. Ale nesmíme zapomenout na naši starotinu v H35D (Marek, Pavel a Tomáš). Ti všichni se sešli na jedné kontrole, aby našli tu další. Marek si pochvaloval dobrý mapový postup a trénink, Pavel týmovou práci při dohledání kontroly a Tomáš neříkal nic. Kamil (H21C) byl ze závodu všestranně nadšen, pochvaloval si mapu i terén. Květa (D35D) dorazila o něco později, ale její optimistická povaha vše spravila. Viktor se Zdenou si ráno trochu přispali, ale nikdo jim to neměl za zlé, všechno jsme v pohodě stihli. Dále za náš klub startovali Jonáš (H14C), Lukáš s Johanem (H16C) a Bárt (H18C), jehož výsledek byl ovšem výrazně limitován útokem zákeřného hmyzu. Jejich výsledky včetně mezičasů jsou k nahlédnutí zde.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: