13 Pro 2015

Zámecký sprint v Chlumci nad Cidlinou

Posted by Kamil

V neděli 13. prosince pokračovala třetím kolem Zimní hradubická liga. Po dvou lesních krosech přišel konečně na řadu o-závod, konkrétně sprint v okolí zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Běželo se tedy převážně v zámeckém parku, ale i přilehlých uličkách a zákoutích v okolí základní školy. Hezké to bylo!

Nejlepšího výsledku dosáhl Kamil, který startoval v pánské elitě (HE). Po vyrovnaném výkonu s minimem chyb obsadil pěkné 5. místo. Ve stejné kategorii startovali i další naši závodníci – Matyáš (13.), Lukáš (24.) a Tomáš (46.). Zejména oba mladí závodníci by si měli ze svého předsedy vzít příklad! Dařilo se i Jonášovi, v kategorii H skončil na 4. místě, Dádovi to naopak moc nesedlo, v parku pobyl hodně dlouho, 57. místo je toho důkazem. A jak si vedla naše děvčata Brožkova? Květa s Luckou soupeřily v dámské elitě (DE) a dcera matku o zhruba dvě minuty porazila (Lucka 27. a Květa 29. místo). A nejmladší Terka, která startovala v kategorii DK,  obsadila hezké osmé místo. Kompletní výsledky jsou zde.

Zimní hradubická liga pokračuje na zlatou neděli tradičním Vánočním sprintem v ulicích Hradce Králové. Nebudeme tam samozřejmě chybět!

Subscribe to Comments

2 komentáře to “Zámecký sprint v Chlumci nad Cidlinou”

  1. Vyplatí se přečíst si 😀

     

    Ondřej Paleček (Palda, SRK)

  2. Samozřejmě, nic nekvalitního bys tu ani nenašel 😉

     

    Matyáš

Podělte se o svůj názor:

Komentář: