15 Čvn 2016

Vítězství Honzy Kroutila v Holovousech

Posted by Kamil

V sobotu 11. června se v Holovousech u Hořic konalo závěrečné jarní kolo Východočeského poháru. Běžela se klasická trať na mapě Hořický chlum 1, kde na závodníky čekal zalesněný hřbet, místy se objevily kamenité pasáže s pozůstatky těžební činnosti. Tratě se líbily, pořadatelé připravili pěkné zázemí v místním sportovním areálu, vydrželo počasí, zkrátka moc pěkný závod!

Z ústeckých závodníků se závod nejvíce vydařil Honzovi K., který zvítězil v kategorii H14D a tím definitivně opouští tuto kategorii a přesouvá se do té céčkové. V té startoval Honza R. a obsadil solidní 14. místo. V žákovských kategoriích máme tradiční zastoupení v D12C, Terka byla 10., Viki se závod moc nepovedl, skončila na 22. místě. V D12D doběhla Sára dvanáctá. V dorostenecké kategorii D16C byla Markéta taktéž dvanáctá, Lucka dvě místa za ní. Dařilo se Jonášovi, v H16C obsadil pěkné šesté místo. Lukáš byl v H18C osmý.

Po delší době se na startu objevil Milan, tentokrát si vybral kategorii H21D a dařilo se mu, skončil druhý. Spokojený odjížděl i Kamil, v H35C byl pátý. Z dalších závodníků byl Tomáš 16. (H45C), David 13. (H45D) a Květa 19. (D35D). Kompletní výsledky jsou zde.