7 Čvn 2017

Víkendový dvojzávod v Řitce

Posted by Kamil

První červnový víkend jsme zajížděli kousek za Prahu, do Řitky, kde se konaly dva závody Žebříčku A a zároveň také Žebříčku B – Čechy. Krátké zamyšlení sepsala Lucka, které se mimochodem oba závody velice povedly.

V sobotu 3. června se po menším zpoždění vydáváme vstříc dalšímu dvojzávodu Žebříčku B – Čechy, který pořádaly dva kluby – USK Praha a OK Kamenice. Počasí nám přálo a do lesa jsem se celkem těšila. Na sobotní krátké trati se vyvarovávám větších chyb a se svým výsledkem jsem velice spokojená.  V kategorii D16B jsem skončila na 5. místě. Kamil (H35B) se umístil na 12. místě, s čímž nebyl vůbec spokojený. Jonáš (H14B) se umístil na 7. a Johan (H18B) na 8. místě. Výsledky jsou zde. Poté jsme se přesunuli do kempu v Dobřichovicích, kolem kterého vedla železniční trať, takže mě vlaky pokaždé vzbudily.

V neděli už tak hezky nebylo, občas prší a do lesa se mi už tak moc nechce. Ale na vybranou už nemám a vrhám se vstříc své trati. Kontroly nemusím moc dohledávat, nacházím je poměrně snadno, ale s fyzičkou je to už horší. Nakonec jsem ráda, že už vidím sběrku a zbývá mi ještě půlkilometrový doběh do cíle. Dneska jsem sice neskončila tak vysoko jako v sobotu, ale stejně jsem s výsledkem spokojená, nakonec jsem 15. Jonáš skončil na 17., Johan si doběhl pro 6. a Kamil pro 13. místo. Výsledky nedělní klasiky jsou zde. Tyto závody se mi líbily a už se těším na další.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: