1 Kvě 2014

Úspěšná mise ve Slatině nad Zdobnicí

Posted by Kamil

Východočeský pohár pokračoval v sobotu 26. dubna již svým 5. kolem. Pořádal jej rychnovský oddíl a centrum závodu vyrostlo na svažité louce nedaleko Slatiny nad Zdobnicí. Závod to byl tuze pěkný a hlavně – KUO barvy byly vidět na stupních vítězů! Což vždycky potěší. Nutno dodat, že tomu všemu předcházelo ranní čekání na bratry Skalické. Je záhadou, že ani jednomu z nich nezvonil budík – mobil, a proto se na ně muselo čekat. Takové manýry jim rozhodně trpět nebudeme a oba tak dostali důrazné napomenutí až z těch nejvyšších klubových míst!

Ale zpět k našim úspěchům. Pro prvenství v D12D si dokráčela (to v žádném případě neznamená, že by snad neběžela) Elis, od druhého místa ji dělilo slušných šest minut. Pro druhé místo si doběhla (možná občas i kráčela) Markéta (D14D), což znamenalo její orienťáckou premiéru na stupních vítězů. Dáda pak opanoval i kategorii H12D a je velká škoda, že závody VčP neabsolvovuje v pravidelnějších intervalech… Pochvalu si zaslouží i Jonášovo osmé místo v H14C, soupeři s ním zkrátka musí počítat! Viki pak byla v D10C šestá a Terka v D10N byla bohužel disk. Dvojí zastoupení jsme měli i v HDR – další cenné orienťácké zkušenosti tu ve spolupráci se  svými maminkami sbírali Dan s Johankou. Prý se jim to líbilo.

Krásného výsledku dosáhl Lukáš v H16C, v tvrdé konkurenci obsadil výborné třetí místo! Johan byl osmý. V H18C zvítězil Matyáš a konečně tak porazil svého kamaráda a občasného soupeře, Bárta. Ten skončil na čtvrtém místě. Slušně si počínal i Kamil (13. v H21C), Milan v téže kategorii vzdal. Výtečné sedmé místo vybojoval Pavel v H35D a za sebou tak nechal i své oddílové soky Davida (15.) s Markem (20.). V H45C skončil Viktor osmý. V dámských kategoriích se po dlouhé době objevila Martina – v D16C skončila šestá, Květa (D35D) sbírala další cenné zkušenosti a Zdena (D45C) nás potěšila sedmým místem. Kompletní výsledky jsou zde.

Všem medailistům gratulujeme a věříme, že naše bíločernočervené barvy budou na stupních vítězů vidět i nadále.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: