1 Čvc 2015

Předprázdninový oblasťák ve Vysoké u Holic

Posted by Kamil

V sobotu 27. června proběhl u Vysoké u Holic poslední závod jarní série závodů Východočeského poháru. O tom jak jsme si vedli, tentokrát referuje Lucka.

Po obvyklém srazu na Louži jsme odjeli k Vysoké u Holic na 9. kolo Východočeského poháru, které pořádalo LPU. Počasí bylo trochu deštivé, ale přesto jsme si snad vedli dobře.
Začněme od holek. Své kategorie ovládly Viki (D10C) a Lucka (D14D), pro kterou to bylo příjemné rozloučení s ,,déčkovou“ kategorií. Elis (D12C) skončila na 10. místě, zato Terka (D12D) byla disk, jelikož si neoznačila stovku. Markéta (D16C) si doběhla pro 15. místo. Honza Ráček (H12C) obsadil slušné 9. místo a hlavně porazil svého úhlavního nepřítele Raka. Z větších kluků si nejlépe vedl Lukáš (H18C), který se umístil na 2. místě. Johan (H16C) skončil 6. a Jonáš (H14C) 15.
Z dospěláků si tradičně nejlépe vedli Zdena s Viktorem. Do první desítky se povedlo protlačit i Davidovi. Květě se vrací jarní forma a taky se posouvá výsledkovou listinou vzhůru. Tomáš se drží zuby nehty a zmenšuje ztrátu na nejlepší. A Kamil při pohledu na výsledkovou listinu prý definitivně přestupuje mezi veterány. Kompletní výsledky k nahlédnutí zde.

Nyní nás čekají dva měsíce prázdnin, někdo je bude trávit na vícedenních o-závodech, někdo úplně někde jinde. Všem přejeme hezké a pohodové léto!

Podělte se o svůj názor:

Komentář: