9 Lis 2016

Poslední oblasťák u Kutné Hory

Posted by Kamil

Zatímco tvrdé jádro klubu vyrazilo do Krušných hor na MČR v HROBu, zbylá (zejména dětská) část zavítala do Středočeského kraje, kde se konalo poslední letošní kolo Východočeského poháru. Zážitky sepsala Markéta.

V sobotu 5. listopadu vyrážíme v trochu menším počtu na poslední kolo Východočeského poháru, tentokrát na nás čeká kráká trať v Kaňku u Kutné Hory, kterou připravili hradečtí orienťáci. Bohužel nebylo zrovna teplo v ten den, ale ani to nás neodradilo od závodu. Na start vyrážím společně s Luckou. Opravdu mi byla hodně velká zima. Ani jsem nevěřila tomu, že dokážu vyběhnout. Když jsem dorazila na start, necítila jsem už ani prsty na nohou. Ale nakonec jsem přece jen vystartovala. První čtyři kontroly jsem našla zatím v pohodě, ale u té páté chybuju a zbytečně nabírám velkou časovou ztrátu, kterou jsem až do konce závodu nedokázala stáhnout. Sakra. Blbá prohlubeň. Příště si už na to budu muset dát větší pozor. Trochu mě mrzí, že se mi to tady moc nepovedlo, protože to byl můj poslední závod v D16C. Ale to nevadí. Kvůli jednomu zkaženému závodu se svět nezboří a pro mě to byla alespoň zase další zkušenost a budu se snažit těmto chybám vyvarovat.

A jak se vlastně dařilo ostatním? Terka doběhla čtvrtá (D12C) a Lucka obsadila desáté místo (D16C). Co se týče chlapských kategorií, tak zde se umístil Honza Kroutil 35. a Honza Ráček hned za ním 36. (H14C). V kategorii H14D běželi DádaOndrou askončili na 7. a 8. místě. Poslední z naší skupiny byl Viktor. Ten přiběhl 39. (H45C). Kompletní výsledková listina je zde.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: