5 Lis 2014

Poslední letošní VčP v Sopotnici

Posted by Kamil

O něco skromnější KUO výprava zavítala první listopadovou sobotu do Sopotnice. Dojmy, pocity a vůbec vše podstatné tentokrát sepsala ryze dívčí dvojice Viki a Markéta.

V sobotu 1. listopadu proběhlo poslední letošní kolo VčP v nedaleké Sopotnici. Bylo tepleji, na rozdíl od minulých závodů. Avšak že by bylo nebe úplně bez mráčků, to tvrdit nemůžeme. Pár kapek přece jenom spadlo. Stan se sice tentokrát nestavěl, ale na naši novou klubovou vlajku jsme nezapomněli. Terén byl kopcovitý, středně hustá síť cest a velké množství hustníků. Musím uznat, že sem tam i nějaké ty bažinky a zablácené cesty. Výsledky dopadly dobře. Myslím, že každý na sebe může být hrdý.

Tak se na to koukněme. Terka skončila osmá v D10N, Viki doběhla šestá v D10C a Elis druhá v D12D. Gratulujeme! Markéta byla druhá v D14D, bohužel jen z pěti závodnic, takže žádná konkurence, Zdena byla devátá v D45C a Lucka osmnáctá v Péčkách. Jedeme holky do toho! I na ty kluky se přece podíváme. Dáda obsadil třetí místo v H12D a ve stejné kategorii skončil Honza šestý a Ondra jedenáctý. Velký potlesk, kluci! Lukáš doběhl pátý a Johan devátý v H16C, Milan pak dvanáctý v H21C (to celkem ujde), David šestý (velká gratulace) a Marek dvacátý třetí (to by chtělo ještě zlepšit) v H35D. Viktor byl desátý v H45C (to je dobré). Dobrý, kluci, jen tak dál!

Za zmínku by ještě stálo, že Elis i Markéta se v celkovém pořadí umístily ve svých kategoriích na prvním místě. Škoda jen, že nám už končí sezóna. KUO barvy však budou k vidění i na nějakých těch zimních ligách 🙂

Podělte se o svůj názor:

Komentář: