23 Lis 2014

Posezónní klání v Orlických horách

Posted by Kamil

Následující řádky o pobíháním kolem Kašparovy chaty sepsal Danek.

V sobotu 8. listopadu v 10 hodin jsme se zase v o něco jiném složení (Kamil, Bárt, Danek a manželé Květa a Tomáš Brožkovi) vydali na oddechový podnik pořádáný klubem ze Žamberka v nedalekých Orlických horách na kopci „Adam“. Start byl naplánován na pravé poledne poblíž Kašparovy chaty. Závodilo se v několika kategoriích, v H21 nás reprezentoval Bárt, Tomáš, Kamil a Dan. V dámské „dvacet jedničce“ prapor KOB Ústí nad Orlicí držela Květa.

Celkem 17 kontrol ve volném pořadí čekalo na chlapy, a to vše okořeněné povinnou občerstvovací stanicí na kontrole číslo sedm. Tam se skvělými výkony blýskli Dan s Bártem, jež dali shodně pět panáků, čímž si pojistili šest bonifikačních minut. Další čas si mohl závodník odečíst v cíli, pokud se mu podařilo trefit kroužek na lahev. Tímto úkonem končil závod. Na absolutním druhém místě do cíle dorazil Kamil, nejlépe z našeho mužstva, ovšem kvůli špatně oražené kontrole ho čekala diskvalifikace, podobný osud potkal i Dana. Ale usmálo se na nás i štěstí, kdy díky lehkému úplatku ve formě třech štamprlí rumu, Bárt zahnal riziko vyloučení a nakonec obsadil parádní třetí místo, o příčku za ním skončil Tomáš. Pro stejné umístění si doběhla ve své kategorii i Květa.

Kompletní výsledky bohužel nejsou k nalezení, nemám tušení, zda vůbec existují.

Subscribe to Comments

2 Responses to “Posezónní klání v Orlických horách”

  1. Hlásím se, já tam také byl :o) !!!!

     

    David

  2. Pravda, pravda, úplně jsme na tebe zapomněli 🙂 A jelikož výsledková listina není stále k dispozici, tak netuším, na jakém místě jsi doběhl.

     

    Kamil

Podělte se o svůj názor:

Komentář: