29 Kvě 2015

Pořádáme Dny orientace v přírodě!

Posted by Kamil

První červnový týden je v Ústí nad Orlicí již tradičně zasvěcen společensko-kulturně-sportovní akci „Město v pohybu – týden dobré pohody“. Od pondělí do soboty se uskuteční různé kulturní a sportovní akce pro všechny věkové kategorie a je připraven bohatý doprovodný program. V nabídce ani tentokrát nechybí sport ze všech nejkrásnější – orientační běh.

Pořádáme jej pod názvem Dny orientace v přírodě a uskuteční se ve středu 3. června mezi 16. a 18. hodinou s centrem na venkovním hřišti v areálu gymnázia. Připraveny budou opět tři tratě: HDR (rodiče s dětmi) – zvířátková trasa (1,1 km; 10 kontrol), Začátečníci (1,3 km; 11 kontrol) a Elita (2,9 km; 18 kontrol). Vše na mapě v samém centru města, razí se do papírových průkazek. Účastníci kategorie HDR se v cíli mohou těšit na sladkou odměnu a nějakou tu malou orienťáckou pozornost, nejlepší ve zbylých kategoriích obdrží krásné a hodnotné ceny 🙂 A po běhu můžete zajít na náměstí, kde bude vystupovat zpěvačka Radůza či kapela Tata Bojs.

Všichni jste srdečně zváni!

Subscribe to Comments

2 komentáře to “Pořádáme Dny orientace v přírodě!”

  1. Řekl bych, že název akce „Dny orientace v přírodě“ byl tentokrát trošku zavádějící, orientace ve městě by sedělo více…. 😉

     

    Jerry

  2. Já si té přírody užila dost – kopřivy až nad hlavu…

     

    Milena

Podělte se o svůj názor:

Komentář: