26 Říj 2017

Oblasťák v choceňských lesích

Posted by Kamil

V sobotu 21. října se v Prochodech u Chocně konalo 15. kolo Východočeského poháru. A kdo se tentokrát ujmul klubového pera? Odpověď je možná překvapivá. Iva Kubíčková. 

Tak jako každý víkend jsme rozhodně neměli co na práci, a tak v rámci onoho “volna” jsme se zúčastnili již 15. kola Východočeského poháru. Pořadatelem byl nedaleký klub K.O.B. Choceň, který zvolil za centrum obec Prochody u Chocně. Blízkost závodu zapříčinila, že se na krátkou trať, navíc na úplně nové mapě Svatba, vydalo celkem 21 našich ústeckých běžců. Neměla bych opomenout napsat pár slov ohledně terénu. Terén byl členitý s malým převýšením. Většinou jehličnatý les. Byla zde velmi hustá síť cest, ale rozhodně to žádná nádhera nebyla. Až na malou drobnost, a tou byla zima, byl závod, tedy podle mě, velice vydařený. Dalo by se říci, že všichni jsme běželi v rámci možností. 😊

Dovolila bych si zmínit pár opravdu vydařených výsledků, včetně účasti našich nejmenších dětí, které běžely buď samy (Eliška s Julčou v D10N), nebo v doprovodu svých rodičů v kategorii HDR (Johanka, Viki, Barča, Nela). Kompletní výsledky jsou zde.

  1. místo (H14D) – Ondra Kovařík
  2. místo (H16C) – Jonáš Koditek
  3. místo (D16C) – Lucie Brožková

Cestou zpět jsme se ještě stavili v Brandýse v cukrárně. Měla to být něco jako odměna za naše výkony, ale stejně jsme za sebe museli platit sami.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: