8 Kvě 2013

MČR ve sprintu – bronz Johana Skalického

Posted by Kamil

Elitní tým KUO ve složení Kamil, Matyáš, Johan, Lukáš Pa. a Pavel se ve středu 8. května zúčastnil MČR ve sprintu, jenž se konal v centru Chrudimi. Vyjeli jsme s dostatečným předstihem, poobědvali v Hrochově Týnci a kolem jedné hodiny jsme byli na místě. Omrkli jsme doběh na Resselově náměstí i sběrku, ke které vedl výživný výběh po schodech, které se oficiálně nazývají Široké, lépe by se však hodilo označení Dlouhé. No a potom jsme se již postupně vypravili na start.

Nejprve odstartoval Johan a závod se mu vydařil náramně. Startoval v kategorii H14C a obsadil výborné třetí místo. Konkurenty mu bylo 24 nejlepších závodníků v této věkové kategorii z celé republiky, trať dlouhou 2,2 km zvládl za 16:08.  Johanovi patří velká gratulace! Dvojí zastoupení jsme měli v kategorii H18C (v tomto případě se nejednalo o kategorii elitní) a opět z toho byla medailová umístění. Lukáš skončil druhý a Matyáš třetí, a to je Lukáš, prosím pěkně, o dva roky mladší! Kamil startoval v H21B a přes opatrnější začátek doběhl na slušném šestém místě a ukázal, že sprinty mu vyhovují více než závody v lese. Pavel bojoval, seč mu síly stačily, a v H40 obsadil 29. příčku. Výsledky zde.

Jednalo se o velice pěkně připravený a zorganizovaný závod s velkou diváckou kulisou, zkrátka vynikající vizitka veřejnosti o tom, že orientační běh je vskutku nádherný a zajímavý sport.

Johan a diplom

Subscribe to Comments

2 komentáře to “MČR ve sprintu – bronz Johana Skalického”

 1. Johane, ještě jednou velká gratulace! Jen tak dál!

   

  Kamil

 2. Gratulace všem zúčastněným ze skvělou prezentaci našeho klubu na akci s celostátním rozsahem :).

  Kluci, povedlo se vám to moc dobře, gratuluju, jen tak dál 🙂 Jsme sice klub mladý/malý, ale nemáme se za co stydět, máme spoustu skvělých běžců :).

  Díky

   

  Marek

Podělte se o svůj názor:

Komentář: