21 Říj 2014

KUO čekalo hradecké čtverce…

Posted by Kamil

Podzimní část Východočeského poháru směřuje nezadržitelně ke svému konci, v sobotu 18. října jsme zajížděli do Hrachoviště u Hradce Králové, kde proběhlo 14. kolo. Očekávaných hradeckých čtverců jsme se nedočkali (Bárt je marně hledal téměř sto minut – přesně tolik času strávil na trati), ale zase tolik nám to nevadilo. Čekal nás rovinatý terén s hustou sítí cest a cestiček a bylo to hodně rychlé.

Na stupně vítězů vystoupala tentokrát pouze Terka (D10N), doběhla na třetím místě a patří jí tudíž velká gratulace! Těsně za branami medailových příček skončila Elis (D12D) i Markéta (D14D). Tak snad to holkám vyjde příště! Z ostatních výsledků je třeba zmínit stále se zlepšujícího Jonáše (H14C), doběhl čtvrtý, i Lukáše (H16C), jenž obsadil slušnou pátou příčku. V téže kategorii skončil Johan desátý. Bárt se pravděpodobně stále ještě nevzpamatoval z útoku zákeřných sršňů a výkon podle toho také vypadal. Více slov netřeba, poví vám to sám. Dáda sice žádná žihadla nedostal, ale výkok byl obdobný tomu, který předvedl Bárt. A ještě navíc byl disk. Lucka pak statečně bojovala v Péčkách. V cíli byla spokojená, jelikož svůj úkol – porazit bratrance Petra, splnila.

A co naši dospěláci a veteráni? Květě (D35D) to zkrátka v těchto končinách nějak neběhá, intenzivně pátráme po příčinách. Zdena v D45C byla osmá. Kamil podal slušný výkon (12. v H21C), porazil Milana (21.) a byl tak spokojený. Velká bitva se strhla tradičně v H35D. Svoje zkušenosti i pověst kvalitního mapaře zúročil Pavel (9.), porazil oba své klubové soky – Tomáše (13.) i Marka (23.). Viktor byl v H45C pátý. Kompletní výsledky jsou zde.

Příště snad uloupíme medailových příček o trochu víc. Budeme vás informovat!

Podělte se o svůj názor:

Komentář: