24 Lis 2013

Kamil running, Matyáš a Bárt shopping

Posted by Kamil

V neděli 24. listopadu se v Hradci Králové konal 18. ročník lesního krosu, který nese název Klokan kros. Zájem KUO členů byl tentokrát nulový (vyjma mě, pochopitelně), a jelikož jezdím strašně nerad sám, pokusil jsem v předvečer závodu u půllitru kofoly přemluvit Bárta s Matyášem. Chlapci po chvíli souhlasili (kofolu jsem samozřejmě hradil ze svého), ovšem s podmínkou, že je zavezu do nákupního centra, kde uskuteční předvánoční nákupy, popřípadě zhlédnou nějaký film. Nijak zvlášť jsem neodporoval, snad aby si to nakonec ještě nerozmysleli.

Ráno jsme to ještě vzali přes Žamberk, kde jsme nabrali Aničku se Simčou (ty běhají za jiný oddíl a jely logicky hlavně závodit) a vyrazili směr Hradec Králové. Díky zkratce, kterou nám poradila Simča, jsme si cestu výrazně zkrátili, vysadili kluky v podzemním parkovišti a dorazili na místo startu. Nyní se budu s dovolením trochu chválit. Závod se mi opravdu vydařil, osobní rekord z loňska jsem si zlepšil o více než dvě minuty, sečteno podtrženo: kategorie H, délka 7,5 km, 3 okruhy, čas 29.34, celkové 2. místo. Velká spokojenost! Výsledky zde.

Po závodě jsme se opět shledali s oběma chlapci a zašli společně na krásný romantický film (hodnocení 86 %) Lásky čas. Byl jsem z něho velice na měkko a jen blízkost kluků mi nedovolila ukápnout slzu. Pak jsme už jenom nabrali holky, ty šly z mně neznámých důvodů na jiný film, a pádili směr Žamberk, Kunvald (to už se Matyáš nemohl vůbec zorientovat, kde je), Zákopanka, Letohrad, Ústí. Byla to zkrátka taková příjemně a užitečně strávená neděle 🙂

Podělte se o svůj názor:

Komentář: