5 Dub 2017

Aprílový dvojzávod

Posted by Kamil

Východočeský pohár měl v sobotu 1. dubna na programu hned dva závody. Dopoledne se konala krátká trať ve Slatině n. Z., odpoledne pak sprint v Kostelci n. O. Oba závody proběhly za krásného počasí a přilákaly spoustu orientačních běžců. Krátké shrnutí sepsala Markéta

V sobotu 1. dubna jsme se opět vypravili na další dvě kola oblastního žebříčku. Musím podotknout, že tentokrát jsme vyrazili ve velkém počtu a mezi námi byli i tací, pro které byl tento závod premiérovým (Julča, Viktorka, Nela, Kuba, Honza, Ondra). Dopoledne jsme si zaběhli krátkou trať ve Slatině nad Zdobnicí, kterou si pro nás připravili rychnovští orientační běžci. V závodě tentokrát rozhodovala rychlá volba postupů a práce s mapou. Možná by se mi to taky povedlo trochu víc, kdybych hned na začátku nepokazila první kontrolu, ale co nadělám… Tak snad se mi příště bude dařit víc. Dařilo se Lucce (D16C), která obsadila slušné sedmé místo, ostatní předvedli takové průměrné výkony. Výsledky jsou zde.

Odpoledne, se zastávkou na oběd v Česticích, jsme se přesunuli do Kostelce nad Orlicí, kde nás čekal sprint. Závod se povedl, a dokonce nám vyšlo i super počasí. Nesmím samozřejmě zapomenout vyzvidhnout Kamila, který opět ve své kategorii (H35C) vyhrál a potvrdil, že mu prostě sprinty jdou a baví jej. Opět se dařilo i Lucce, skončila ve své kategorii třetí. Sprintové výsledky jsou zde.

Myslím si, že můžu říct, že se tento dvojzávod velmi vydařil a už se určitě všichni těší na další.

 

Podělte se o svůj názor:

Komentář: