1 Kvě 2013

6. kolo VčP – Rychnov n. K.

Posted by Kamil

První květen, svátek práce, jsme oslavili, jak jinak, závodem v rámci šestého kola VčP. Zajížděli jsme do nedalekého Rychnova n. K., konkrétně do blízkého okolí rekreačního komplexu Studánka. Pro všechny tratě bylo typické značné převýšení, terén byl hodně zvlněný, vyskytovaly se skalky i kameny. Z pohledu našeho klubu byl závod výjimečný tím, že jsme do něho vyběhli ve zbrusu nových dresech, které jsme obdrželi těsně před startem. Od této chvíli již všichni vědí, že bílo-černo-červená kombinace dresů patří KOB Ústí nad Orlicí.

Stejně jako minule, tak i dnes, vystoupal na první místo na stupních vítězů Dáda v H12D. Vyhrál o slušných šest minut a je ke zvážení, zda by neměl příště vyzkoušet náročnější trať H12C. V ní měl svoji premiéru Jonáš a nevedl si vůbec špatně. V konkurenci dvaceti závodníků skončil na desátém místě. V kategorii D14D zvítězila i Justýna Bouchalová (o 14 minut!!!) a také ona by měla zvážit, zda příště nevyzkoušet céčkovou kategorii. V H18C došlo opět na klubovražedný souboj Matyáš – Bárt. O pouhou půl minutu lépe si vedl prvně jmenovaný a v cíli z toho bylo čtvrté místo, Bárt byl pátý. Lukáš Pr. si vyzkoušel tzv. ultimativní kategorii H21U, jež se vyznačovala tím, že závodníci obdrželi upravené mapy bez cest, posedů, krmelců, výrazných stromů a pasek. Lukáš skončil sedmý, s pouhými čtyřmi minutami za Staroušem. V H21C byl Kamil dvacátý, v H21D Milan (jeho premiéra za KUO ve Východočeské oblasti) sedmý, v H35D Pavel dvanáctý (poněkud jej limitoval bolavý sval na noze) a v H45C Viktor jedenáctý. Ten by si však měl lépe nastudovat mapový klíč. Konkrétněji to nebudu rozvádět, je to přece jen místopředseda klubu 🙂 Zdena skončila v D35D na slušné desáté příčce. Výsledky zde.

V celkovém pořadí k velkým změnám nedošlo, o čemž se můžete přesvědčit zde. V sobotu 4. května se koná již sedmé kolo, tentokrát zajíždíme do Zdelova.

Subscribe to Comments

2 komentáře to “6. kolo VčP – Rychnov n. K.”

  1. No jo, no jo, tak já příště trochu přišlápnu, ať to je víc minut 😉

     

    Starouš

  2. Jó s dresama si už můžeme připadat jako sportovní team 😀

     

    Matyáš

Podělte se o svůj názor:

Komentář: