22 Dub 2013

4. kolo VčP – Ostružno u Jičína

Posted by Kamil

Ke čtvrtému kolu VčP jsme tentokrát zajížděli do Ostružna u Jičína, konkrétně na chatu Homoli, kde se běžela krátká trať na mapě s příznačným názvem Řáholec. Nejelo nás mnoho, pouhých sedm členů, ostatní dali přednost jiným aktivitám.

Největší radost nám v poslední době dělají naši šikovní chlapci v H18C. Zejména Matyáš podává vyrovnané a spolehlivé výkony, které ho katapultovaly na průběžné první místo této věkové kategorie. V Ostružně doběhl na šestém místě s poměrně malou ztrátou na vítěze. Bártovi se tolik nedařilo, skončil sice osmý, ale ztráta již byla výraznější. V H16C obsadil Lukáš taktéž osmou příčku, ale se svým výkonem příliš spokojený nebyl. Vůbec se nedařilo Johanovi v H14C, hodně bloudil, výsledkem bylo až sedmnácté místo a hrozivá ztráta na nejlepší. Ani Kamil v H21C nijak zvlášť neoslnil, dvaadvacátá pozice hovoří sama ze sebe.

Čest klubu tak nakonec musela zachraňovat ta nejmladší – Elena Musilová. Závodila, ale už opravdu naposledy, v kategorii HDR, kde doběhla na třetím místě. Příště již bude soutěžit ve fáborkové trati D10N. Výsledky včetně mezičasů jsou zde.

Nyní budou závody následovat v poměrně rychlém sledu, všechny budou nedaleko od Ústí, tak věřme, že se zlepší i naše výkony.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: