15 Zář 2017

Žebříček B zakončen u Písku

Posted by Kamil

Dvěma závěrečnými závody byl zakončen letošní Žebříček B – Čechy. Pokud vás zajímá, jak jsme si na jihu Čech vedli, čtěte následující řádky, které sepsala Markéta.

O víkendu 9.– 10. září jsme se vypravili na poslední dvojzávod Žebříčku B – Čechy do obce Kluky u Písku. Kamil mě poprosil, abych o těchto závodech něco málo sepsala, a tak tady je ve stručnosti pár mých dojmů a postřehů. Jela už taková naše klasická skupinka, a to Terka, Lucka, Květa, Kamil, Johan, Lukáš, Tomáš a já.

V sobotu pro nás pořadatelé připravili klasickou trať. Mně osobně se líbila. Sice jsem na nejkratším postupu nechala hodně minut, ale i tak jsem se umístila těsně před půlkou, takže jsem byla spokojená, protože jsem zase po dlouhé době někde takhle vyběhla. Závod se nikomu z nás extra nepodařil, snad jen Lukášovo čtvrté místo v kategorii H20B stojí za zmínku. Výsledky jsou zde. Večer jsme se přemístili už přímo do Písku, kde jsme i přespávali. Poté jsme se stavili do zdejší řecké restaurace a samozřejmě jsme nemohli opomenout návštěvu kamenného mostu přes řeku Otavu. Pěkné to bylo. Pak už jsme se jen psychicky připravovali na nedělní závod a šli spát.

Druhý den startuji celkem brzo, proto hned, co jsme přijeli zpátky do Kluk, jsem se připravila a vyšla na start. Z nedělní krátké trati jsem nebyla tolik nadšená jako předchozí den, i když mám krátké tratě ráda, ale opět jsem skončila zase nějak v půlce, takže mi to ani tolik nevadilo. Lucka obsadila v kategorii D16B solidní 14. místo, sedmý byl Johan v H18B a šesté místo bral Lukáš v H20B. Jinak zase žádná sláva. Výsledky zde.

Těším se opět na příští rok, snad se bude dařit více než teď 😊

Podělte se o svůj názor:

Komentář: