2 Led 2018

První část Zimní hradubické ligy

Posted by Kamil

Kdo by chtěl přes zimu odpočívat, ten se musí narodit jako medvěd nebo se dát k zahrádkářům. Než orientační běžec zjistí, že je po sezóně, jak dopadl v Žebříčku A či B nebo oblastním poháru, už je tu Klokan kros, který tradičně zahajuje seriál závodů Zimní hradubické ligy. Závodu se zúčastnila jen hrstka KUO běžců – Terka, Lucka, Květa, Tomáš, Kamil a Michal. Bylo sucho a relativně teplo, takže jsme si každý svých několik okruhů užili. Výsledky jsou zde.

Druhý závod seriálu, Malou cenu Velké Verandy, občas nazývaný „Východočeská Kunratická“, uspořádal KOB Choceň. I přesto, že se závod konal takřka za kopcem, byla naše účast jen lehce početnější. Již téměř tradiční zimní sestavu Terka, Lucka, Květa, Tomáš a Kamil doplnili Viki s Jonášem. Někomu se dařilo více, někomu méně. Trať sice jen lehce delší než 4 km, ale okořeněná čtyřmi výběhy, nás jaksepatří prověřila. Výsledky zde.

Poslední letošní závod se konal v Hradci Králové. Tentokrát opět spíše komorní sestava, Terka, Lucka, Květa, Tomáš, Kamil a Michal, musela kromě rychlých nohou uplatnit i bystrou mysl, protože Vánoční sprint prověřil nejen rychlost a vytrvalost, ale i práci s mapou. Příjemné zimní počasí a „pocukrované“ Šimkovy sady nás naladily na Vánoce, kdy si od běhání trochu oddychneme a po Novém roce se natěšeně vydáme na další závody. Výsledky Vánočního sprintu jsou tady.

Podělte se o svůj názor:

Komentář: